Bazény REKU

Naše bazény sú vyrobené z vysoko kvalitných polyesterových laminátov. Sú to výrobky, ktoré v sebe spájajú modernú technológiu s elegantným dizajnom. Za každým detailom sú skryté desiatky rokov vývoja a skúseností našich technikov. Bazény ktoré vyrábame, prinášajú svojim majiteľom, našim spokojným zákazníkom, nielen radosť z relaxácie v príjemnej vode bazéna ale aj pohodlie a bezpečnosť pri jeho využívaní. Jedná sa o prefabrikované monolitické bazénové telesá. Takýto bazén nevzniká u Vás v záhrade, ale bol vyrobený vo výrobnom závode, kde boli doň nainštalované všetky potrebné armatúry na jeho spoľahlivú prevádzku. Táto skutočnosť podstatne skracuje dobu inštalácie hotového bazéna. Nemusíte sa obávať, že vo Vašej záhrade vznikne pri inštalácii bazéna niekoľko mesačné stavenisko. V prípade dobre zorganizovaných stavebných a inštalačných prác, sa už po 14-tich dňoch môžete pokojne kúpať vo svojom novom a elegantnom bazéne. Bazén poskytuje naozaj pohodlný a bezpečný relax. Starajú sa o to také zmysluplné detaily, ako protišmykové dezény schodov, ktoré sú ešte aj farebne zdôraznené tak, aby ste pri vstupe do bazéna videli kam stúpate, istotu Vášmu kroku pridá stabilné zábradlie. V čase keď sa bazén nepoužíva je možné ho zakryť plávajúcou žalúziou. Táto chráni Váš záhradný bazén pred nečistotami, znižuje odpar vody a jej ochladzovanie pri chladnejšom počasí. Pokiaľ je žalúzia zatvorená, stará sa aj o bezpečnosť Vašich detí. Pokiaľ dieťa spadne do takto zakrytého bazéna, profily žalúzie dosadnú na bezpečnostnú žalúziovú hranu v hornej časti bazéna, takže dieťa sa síce zmáča, ale nedostane sa pod vodnú hladinu. Kvalitný a dokonale hladký povrch bazéna je nenáročný na čistenie a údržbu a je veľmi príjemný na dotyk. Bazény s dodávajú v dvoch verziách:

Bazény Standard – sú monolitické bazény, na dne sú izolované 3 cm hrubými PUR doskami, bočné steny majú výstuhy z PUR profilov. Bočné steny je možné doizolovať doskami z extrudovaného stavebného polystyrénu priamo u Vás počas inštalácie. Bazény Standard sú vždy v bielej farbe, ďalšie farby sú možné za mierny príplatok (bledomodrá, tyrkysová, piesková, papyrus – svetlosivá).

Bazény Classic – sú tie isté bazénové telesá, avšak dodávajú sa s kompletnou izoláciou po celom obvode, na dne 3 cm hrubé PUR dosky a na bočných stenách PUR dosky hrúbky 2 cm. Monolitické teleso bazéna zabezpečuje dokonalú vodotesnosť. Je vyrobené z kvalitných, starostlivo vyberaných a rokmi odskúšaných surovín a tým je zabezpečená dlhoročná životnosť a Vaša spokojnosť s našimi bazénmi.

Malaga bazen-reku-malaga Maris
bazen-reku-maris
Milano bazen-reku-milano San Remo bazen-reku-san-remo